Van Vinç

Van Vinç

Van Vinç

Van Vinç firmamız, çok uzun zamandır Van ilinde hizmet vermektedir. Firmamız gerek makina parkuru, gerekse de çalışan personelleri bakımından son derece donanımlı bir firmadır. Zira bu konuda asla taviz vermeden ve her zaman da kendimizi yenileyerek vinç hizmetlerimize devam etmekteyiz. Müşteri memnuniyetini 1. derecede önemseyen firmamız, kaliteden asla ödün vermeden çalışmalarını yürütmektedir.

Van Vinç, bünyesinde her çeşit vinç bulundurmaktadır.

Van Vinç firmamızın bünyesinde vinç, sepetli vinç, sepetli platform, manlift, makaslı platform gibi her çeşit vinç bulunmaktadır. 1 tondan 100 tona kadar yüklerinizin kaldırılıp indirilmesinde veya taşınmasında firmamızdan dilediğiniz zaman destek alabilirsiniz. Sepet tarzı vinçlerde ise 100 metreye kadar yüksekliklerde firmamızın hizmetlerinden istifade edebilirsiniz.

Vinç sektöründe ki en büyük yardımcınız, Van Vinç

Van Vinç firmamız, vinç hizmetlerini ifa ederken müşterilerine de olabildiğince fiyat konusunda yardımcı olmaktadır. Hemen hemen her işinde düşük bütçelerle hizmet vermeye çalışan firmamız bu bağlamda siz değerli müşterilerimizin bütçesine pozitif yönde katkı sağlamaya çalışmaktadır. Zira biz bir defalık değil, sizlerle her zaman çalışmak isteriz. Müşteriyi her zaman velinimet olarak gören firmamız, onların memnuniyeti için elinden gelen ne varsa yerine getirmeye çalışmaktadır.

Van bölgesinde ne zaman vinç konusunda bir ihtiyacınız olursa bizleri arayabilir, vinç hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir ve işiniz için de bizlerden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Van Vinç

Open chat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?